41-818 Zabrze ul. Heweliusza 36

Email: dyrektor@p36.zabrze.pl

Jesteś tutaj: Start / Nasi Przyjaciele

Nasi Przyjaciele

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, p. Rafała Ż., za wspieranie przedszkola we wszystkich inicjatywach, życzliwość i bezinteresowną pomoc.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, p. Stanisława S., za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w dekoracje przedszkolne.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, p. Dave'a C.,  za nastrojowe kolędowanie i  szerzenie tradycji bożonarodzeniowych.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, p. Marcina T., za zapoznanie dzieci z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, p. Wiesława K., za duże zaangażowanie i poświęcony czas w remont sali.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, Rady Osiedla Kopernika, za miłą współpracę i życzliwość.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, p. Katarzyny M., za uszycie strojów dla dzieci.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, p. Marcina K., za duże zaangażowanie w życie przedszkola.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, Klubu Sportowego Górnik Zabrze, za propagowanie sportowego ducha u naszych wychowanków.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, Multikino w Zabrzu, za przekazanie biletów dla naszych wychowanków.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, księdza Proboszcza Andrzeja M. i Parafii św. Wojciecha, za miłą współpracę i życzliwość.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, Caritas przy parafii św. Wojciecha, za wspieranie darami nych wychowanków.

Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, p. Darka L., za stworzenie strony internetowej
Serdeczne podziękowania dla naszego Przyjaciela, Przewodniczącej Rady Rodziców, p. Iwony P., za wspieranie działań przedszkola, duże zaangażowanie i uświetnienie swoimi wypiekami Pierwszych Urodzin Pluszowego Misia.